İddaa 10. Yaş Çekilişi

iddaa, iddaa oyunu, iddaa çekiliş, iddaa 10. yaş çekilişi, çekiliş


Gün geçtikçe daha geniş bir kitleye hitap etmeye başlayan, daha çok kazanan ve kazandıran, sadece tahmine dayalı bir oyun olan iddaa oyunu, 10. yaşını kutluyor.

Tabi bu kutlamayı yaparken, adına yakışır şekilde, yeni bir iddaa ile karşımıza çıkıyor ve takipçilerine hoş bir hediye kazandırmak istiyor. Bu sefer ki iddaa; Bu Jeep 'i kazanabilirsin. Var mısın iddaa 'ya? şeklinde. İddaa 'dan da anlayacağınız gibi, ödül 1 adet 2014 Model Jeep Cherokee 2.0 170hp 9ATX Longitude

İddaa 10. yaş çekilişine nasıl katılacaksınız?

Katılım oldukça basit. 24 Ekim – 24 Aralık 2014 tarihleri arasında oynayacağınız her 3 TL ve üzeri kuponlarınızın barkod numarasında ki ilk 30 rakamı, iddaa 'nın 10. yaş çekilişi için hazırlamış olduğu siteye yazarak çekiliş hakkı elde ediyorsunuz. Hepsi bu kadar.

İddaa 10 yaşında etkinliği ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve bir an önce kodları girerek çekiliş hakkı kazanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Herkese bol şans!

Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe