Eşiniz Size Ne Kadar Şeffaf Anında Öğrenin


uygulama, free, google play, eşler arası şeffaflık


Günümüzde hangi sevgili veya evli çifte sorarsanız sorun, hepsi ilişkilerinde şeffaf olduklarını, ilişkilerde şeffaflığın her şeyden önemli olduğunu dile getirirler fakat kaç kişi eşine şeffaftır veya ne kadar şeffaftır?

Ayrıca bir diğer sorun ise, gerçekten şeffaf olsanız bile, karşı tarafı buna bir türlü inandıramamanız. Teknoloji işte yine bu noktada yardımımıza koşuyor. Couple Tracker isimli mobil uygulama, eşlerin birbirine şeffaf olmasını kolaylaştırıyor.

Uygulamayı eşinizin telefonuna ve kendi telefonunuza yüklediğiniz zaman, sizin Facebook 'da kimlerle mesajlaştığınız ve neler konuştuğunuz, SMS servisini kullanarak kime neler yazdığınız, harita kullanılarak nereden nereye gittiğiniz ve o anki konumunuz hatta telefon görüşmesi yaparken, kimle ne konuştuğunuzun ses kaydı bile eşinizin telefonuna gidiyor. Ayrıca onunki de size geliyor. İsterseniz konuşmaları dinleyebilir, mesajları okuyabilirsiniz.

Şu ana kadar bu uygulamayı 500.000 'i aşkın çift kullanmaya başlamış. 172 milyon SMS ve 18 milyon arama kaydı şuan kayıt altında. Eeee? Gerçekten şeffaf olmaya hazır mısınız? :)


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe