Dizi Oyuncularının Kıyafetlerini Nereden Aldığını Ekranda Uygulamasıyla Kolayca Bulun


ekranda, uygulama, android, ios, ücretsiz uygulama, alışveriş, dizi oyuncularının kıyafetleri


Televizyonda ilgiyle takip edip, beğenerek izlediğiniz dizi oyuncularının, oynanan bölümde giydikleri ceket, etek, ayakkabı veya takı gibi aksesuarları beğenip, nereden aldıklarını veya nereden alabileceğinizi merak ettiğiniz olmuştur. Programın sonunda ki sponsor reklamlarından bu bilgilere ulaşabilirsiniz fakat bir ceket veya bir yüzük için sponsorun bütün internet sitesini dolaşmak zorunda olmanız, hiç kullanışlı bir yöntem gibi durmuyor.

İnsanların bu ihtiyaçlarını gidermek için ilk adım Doğan TV Holding tarafından atılmış. Geliştirdikleri Ekranda uygulaması ile, izlediğiniz dizilerde ki oyuncuların kıyafetlerini nereden aldıklarını kolayca tek tıkla öğrenebiliyorsunuz.

Uygulamaya Android ve iPhone platformlarından ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz. Kullanımı ise oldukça basit. İstediğiniz televizyon programını seçip yine karakterin istediğiniz bölümde giydiği kıyafeti seçmek için ilgili bölümü seçerek kıyafet hakkında ki detayları kolayca görebiliyorsunuz. Örn; Hayat Yolunda dizisi 11. Bölüm


ekranda uygulama, alışverişUygulamanın şuan ki tek dezavantajı, sadece Kanal D 'de yayınlanan ve izlenme oranı yüksek olan dizileri barındırıyor olması. Bunun zamanla diğer kanallar ve diğer diziler olarak geliştirileceğini bekliyoruz. Ürünlerin fiyatlarını, nereden alındıklarını görecebileceğiniz gibi bunlara ek olarak beğendiğiniz ürünü favorilerinize ekleyebildiğinizi, Facebook, Twitter, İnstagram veya Whatsapp gibi uygulamaları kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabildiğinizi de hatırlatalım.


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe