Yeşil Ekran Kısa Film Yarışması

yeşil ekran film yarışması, çevre ve şehircilik bakanlığı, yarışma, hediye, ödül, çevre, çevre düzenleme


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, çevreye duyarlı ve çevre bilinci aşılanmış üniversite gençliğinin yetişmesine katkı sağlamak, öğrencilerin sinema sektörüne ilgisini ve katılımını arttırmak ve tüm dünyayı tehdit eden çevre sorunlarına dikkat çekmek için Yeşil Ekran Kısa Film Yarışması düzenliyor.

Yarışma başvurusunun son tarihi 30 Ocak 2015 'e kadar uzatıldı. Yeşilçam yıldızlarının, çevre duyarlılığına dikkat çektiği ve çevre için önemli mesajlar verdiği tanıtım filmini, yazının sonunda ki yarışmanın internet sitesinden izleyebilirsiniz. Yarışmanın ödül töreni ise 15 Mart 2015 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi 'nde gerçekleştirilecek.

Yeşil Ekran Kısa Film Yarışması 'nın Ödülleri


Yarışmada birinci olan 30.000 TL, ikinci 20.000 TL ve üçüncü olan ise 10.000 TL ile ödüllendirilecek. Ayrıca 8 kişiye mansiyon ödülü olarak 5.000 TL verilerek toplamda 100.000 TL ödül dağıtılmış olacak.

Yeşil Ekran Kısa Film Yarışması 'nın tanıtım filmline, jüri üyelerine, katılım formuna ve yarışma hakkında ki bir çok detaya buradan ulaşabilirsiniz.


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe