Film Önerisi; Gone Girl

film, film önerisi, film tavsiyesi, öneri film, türkçe dublaj gone girl, kayıp kız izle, türkçe altyazı gone girl, 2014 filmleri, film izle


Her zaman ki gibi tatil günleri evde olan ve canları sıkılanların olduğunu düşünerek film önermeye devam ediyoruz. Bu sefer ki filmimiz 2014 yapımı Gone Girl (Kayıp Kız)

Dram, gizem ve gerilim türlerine örnek göstereceğimiz film, Amerika ’nın Missouri eyaletinde yaşayan Nick ve Amy çiftinin, evliliklerinin beşinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlandıkları bir günde başına gelenleri konu alıyor.

Çift tüm bu hazırlıkları yaparken, Amy aniden gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bulunamayınca tüm şüpheler eşi Nick üzerinde kalır. Nick bu kadar baskı altındayken bir de eşinin öldürüldüğüne dair rüyalar görmeye başlar çünkü kafası iyiden iyiye karışmıştır. Her ne kadar kendisinin olayda bir payının olmadığını söylese de, çevresinde ki ondan şüphelenenlerin sayısı gittikçe artmaktadır.

Film hakkında daha fazla detay vermiyor ve sizle fragmanını paylaşarak yazımızı sonlandırıyoruz. Şunu da söyleyelim ki, Amy hiç de masum değil! :)

İyi seyirler.
Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe