Turkcell Akademi 'den Öğrenciyi Tanıyan Eğitim Paketleri

turkcell akademi, turkcell dijital akademi, ücretsiz eğitim, teog, lys, ygs, sınavlara hazırlık, üniversiteye hazırlık


Turkcell Dijital Akademi, TÜBİTAK destekli bir kuruluş olan Derspektif ile yaptığı iş birliği neticesinde, Sınavlara Hazırlık kategorisini şekillendirdi. Kategoriye TEOG, YGS ve LYS için Akıllı Öğrenme Platformu yerleştirildi. Öğrenciler soruları çözdükçe, onları tanıyan Akıllı Öğrenme Platformu sayesinde, ihtiyaçlarına özel şekilde hazırlanan ve yoğunlaşmaları gereken özel içerikleri kolayca bulabiliyorlar.

Öğrenciler, kendileri için hazırlanan soru-cevap, makale, videolu çözüm ve kişiye özel raporlarına, akıllı telefon, tablet veya bilgisayarlarından, zaman ve mekan sınırlaması olmadan kolayca ulaşabiliyorlar.

YGS ve LYS için oluşturulan Üniversiteye Hazırlık paketinde, 9-12 sınıf öğrencilerine Matematik, Geometri, Dil ve Anlatım, Türk Edebiyatı, Sosyal Bilimler ve daha bir çok ders hakkında çok sayıda içerik sunuluyor. TEOG 'a hazırlanan 8. sınıf öğrencilerine ise Matematik, Türkçe, Fen ve Teknoloji, İngilizce derslerinde başarılı olmalarının detayları anlatılarak, bir yol haritası belirlemelerine yardımcı olunuyor.

Turkcell aboneleri sistemi 1 hafta süreyle ücretsiz deneyebiliyorlar. Daha sonra ise Üniversiteye Hazırlık paketine ayda 9.99 TL, TEOG 'a Hazırlık paketine ise 4.99 TL 'ye sahip olabiliyorlar.

Denemek ve daha detaylı bilgi almak için burayı kullanabilirsiniz.


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe