Pixlr Express 'le Fotoğraflarınızı Canlandırın

pixlr express, uygulama, ücretsiz uygulama, photo design, fotoğraf düzenleme uygulaması, fotoğraf kolajlama


Başta Instagram ve buna benzer uygulamaları kullanarak fotoğraf paylaşımı yapmak hoşunuza gidiyorsa, sizin için mükemmel bir uygulama önerimiz var. Ücretsiz olan bu uygulamamızın ismi; Pixlr Express

Autodesk tarafından çıkarılmış olan Pixlr Express, fotoğraflarınız üzerinde çalışma yapmanız için bir çok sayıda efekt ve düzenleme aracı içeriyor. Kırpma, bulanıklaştırma, kırmızı göz düzeltme ve rötuş gibi özellikler sadece başlıcaları. Ayrıca Autoflix aracı ile tek dokunuşla fotoğraflarınızı daha gösterişli hale getirebiliyorsunuz. Uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise, zengin filtre ve efekt koleksiyonu. 600 'den fazla efekt emrinize amade.

Tüm bunlara ek olarak, efektleri üst üste bindirme imkanınızda bulunuyor. Yani bir fotoğrafa, birden fazla efekt uygulayarak dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Pixlr Express 'de aynı zamanda fotoğraf kolajlarıda oluşturmanız mümkün. Çok sayıda bulunan kolaj şablonlarının hepsi ücretsiz. Ayrıca kaydettiğiniz fotoğrafları yine doğrudan Twitter ve Facebook 'ta paylaşmanız da mümkün.

Pixlr Express 'i, Android, iPad ve iPhone platformlarında ücretsiz olarak bulabilirsiniz.


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe