Kitap Önerisi; İstanbul Erkeği

istanbul erkeği, kitap, yeni kitaplar, kitap önerisi, kitap tavsiyesi, new book, books


Bu hafta önereceğimiz kitap, yazarı İlker Özmestçi 'nin de dediği gibi, belki erkekleri kızdırabilir ama gerçeklerden de bir yere kadar kaçabildiğimiz ve asıl kontrolün karşı takımda olduğu da bir gerçek! :)

İlker Özmestçi 'nin yeni kitabı İstanbul Erkeği 'nde, İstanbul erkeğinin tüm sırları ele alınıp, bayanlara klavuz olsun diye paylaşılmış. Yazar o kadar iddialı ki; Hemcinslerim benim aforoz edebilir ama siz kadınlara değer. diyor.

Tanıtım bülteninden İstanbul Erkeği

Belki güzel bir ilişki peşindesiniz, belki de "İlişkilerimde nerede yanlış yapıyorum?" diye soranlardansınız. Evet, biz erkekleri tanımak ve anlamak istiyorsunuz. Fakat ben size süslü ve ağdalı laflarla, daha önce de duyduğunuz romantik nakaratları tekrarlamayacağım. Bunu yapan yeterince yazar var zaten. Benim niyetim size gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlatmak; biz erkeklerin sizlere hiç anlatmadığı sırları ortaya saçıp, bizlerin gözünden kadınları ve ilişkileri göstermeye çalışmak. Biliyorum, kimi hemcinslerim beni aforoz edebilirler ama inanın sizler için bu değer!

Çünkü, sizlersiniz bizi yukarılara taşıyan ve aşka olan tüm inancınızla dünyamızı döndüren. Hep böyle kalın. Doğru omuzlarda ömrünüzü geçirin. Gereksiz paniklerle, aceleci seçimlerle, toplumun iteklemeleriyle eksik hayatlar yaşamayın. Dişilik devriminizi pazartesiye bırakmadan hemen şimdi başlatın. Bizlerin, kadınlar ve ilişkiler hakkındaki gerçek düşüncelerimizi merak ediyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Size; İstanbul Erkeği 'nin hapını veriyorum.

Hak ettiğiniz hayatlar sizin olsun..
-İlker Özmestçi

İstanbul Erkeği kitabının satış fiyatı ise 18 TL. D&R, KirapYurdu ve İdefix 'den %25 indirimle 13,5 TL 'ye de alabilirsiniz.

Keyifli okumalar.


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe