Kariyer Etkinliği CareerPlus Sizi Çağırıyor

careeerplus, etkinlik, seminer, eğlence, iş kampı, staj, kamp, outdoor, üniversite


CareerPlus etkinliği, Türkiye 'nin en kaliteli üniversitelerinde okuyan ve kariyer hedeflerini yönetici adayı olarak belirlemiş olan, kendisini bu alanda geliştirmek isteyen öğrencilerle, FMCG, Bankacılık, Denetim veya Otomotiv ve Mühendislik sektörlerinde yer alan lider firmalarla buluşturan bir kariyer etkinliğidir.

Etkinlik her sektöre özel olarak gerçekleşmektedir. Katılımcılar, FMCG, Bankacılık, Denetim veya Otomotiv ve Mühendislik sektörleri ile ilgili olarak 2 yada 3 gün boyunca vaka çalışmalarına katılıyor, sektörlerin liderlerinden kendi sektörleri hakkında detaylı bilgiler alıyor, düzenlenecek eğlenceli ve şirketlerin yapacağı outdoor aktivitelerle keyifli vakit geçirerek aynı zamanda iş ve staj fırsatlarını yakalama imkanı buluyorlar.

CareerPlus Etkinliğine kimler katılabilir?


Başvuru formunda göreceğiniz, şirketlerin belirlemiş olduğu üniversitelerin Mühendislik ve İİBF fakültelerinin belirli bölümlerinde okuyan 3., 4. sınıf öğrencileri veya mezun, Intermediate ve üstü İngilizce seviyesine sahip, kendisini rahatlıkla ifade edebilen herkes katılabilir.

Etkinliğe son başvuru 12 Ocak 2015 olarak belirlenmiş. Bu etkinliğe hangi firmalar katılıyor, işlemler nasıl gerçekleşecek, katılımcılara ne katacak gibi sorularınızın cevaplarını bulmak, daha önce ki etkinlikler hakkında katılımcı ve yöneticilerin görüşlerini, etkinlik fotoğraflarını görmek ve başvuruda bulunmak için burayı kullanabilirsiniz.


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe