Ücretsiz E-Kitap Paylaşım Sitesi

ücretsiz e-kitap, e-book, ebook, kaynak kitaplar, ücretsiz kitap paylaşımı, kitap sitesi


Kitap okumayı, hayatının bir parçası olarak görüp, ekmek gibi su gibi temel bir ihtiyaç gözüyle bakanlara harika bir site tavsiyemiz var. 26 ayrı kategoride, 1460 adet kitaba tek tıkla ulaşabileceğinizi bir düşünün! :)

Bugüne kadar e-kitap, ücretsiz e-kitap, e-book, gibi bir çok arama yapmış ama resmen çöplük olmuş internette kaybolmuş olabilirsiniz. Aradığınızı bir türlü bulamamış olabilirsiniz. Hatta indirme aşamalarında bilgisayarınız kötü yazılımlara maruz kalmış bile olabilir. Ama bu bahsedeceğimiz sitede, ihtiyacınızı tam olarak ve güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Ücretsiz e-kitap, e-book ihtiyacınız mı var? Aradığınızı hemen bulun!


http://pdfkutuphane.com ücretsiz e-kitap paylaşımı yapabildiğiniz, aynı zamanda ihtiyacınız olanları yine ücretsiz olarak indirebileceğiniz mükemmel bir kaynak site.

Sitede .pdf .docx .epub .txt .ppt ve mobil uzantılara sahip e-kitaplar bulunuyor. 26 kategori var ve biz bu yazımızı yazarken 1460 adet eser indirilmeye hazır şekilde sizi bekliyor. Yinelemekte fayda var. Üye olarak sizde elinizde ki dökümanları paylaşabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsiz.

Sitede ayrıca bir de Dosya İstek Havuzu bulunuyor. İhtiyacınız olanı yazıyorsunuz elinde olanlar paylaşıyor. Bir proje üzerinde çalıştığınızı ve kaynağa ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzde, işinizi ne kadar kolaylaştıracağını artık siz düşünün! :)

Size özellikle tavsiye edeceğimiz Kişisel Gelişim ve Sosyal Medya kategorilerini mutlaka inceleyin.
Keyifli okumalar! :)


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe