Eski Tweetlerinizi Hızlıca Bulun

twitter, eski tweetlerinizi bulma, eski tweet arama, twitter search, twitter, eski mentionlar


Herhangi bir sebepten dolayı, üzerinden uzun zaman geçmiş olan, eski tweetlerinizi bulmak istiyor olabilirsiniz. Önceden bunu yapmak oldukça karışık işlemlerden oluştuğu için bir hayli zordu ve tüm tweetlerimizi bulamıyorduk ama sürekli kendisini yenilen Twitter, bu konuyu da oldukça profesyonel bir servis kurarak çözdü.

Twitter 'ın yeni yayına sunduğu arama sistemi, geçmişe yönelik, eski tweetlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde bulmanızı sağlıyor. Bu yeni arama sistemi ile, bir çok kriter kullanarak arama yapabilirsiniz.

Belirli bir zamanda attığınız, direk bir hashtage gönderdiğiniz, bir kişiye veya belirli bir kişiden bir başkasına (İçerisinde birden fazla kullanıcı adı bulunan tweetleriniz) attığınız tweetleri bile bulmanız mümkün. Hatta tarih ve şehir sınırlaması yaparak, aramalarınızı genişletebilir veya daraltabilirsiniz.

Twitter 'ın bu yeni arama servisini kullanmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe