Apple Atölyelerinde Ücretsiz Eğitim Fırsatı

apple, eğitim, ücretsiz eğitim, apple ücretsiz atölyeler, apple workshops, gençlere yönelik programlar applee, apple one to one


Teknoloji konusunda tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye 'de de hızla ilerleyen ve geçtiğimiz haftalarda 2. mağazasını açan Apple, müşteri ile daha iyi iletişim kurmanın yollarını aramaya ve bu alanda sürekli yenilikler yapmaya devam ediyor.

Apple; ürün ve hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi almak isteyen herkes için ücretsiz günlük atölyeler sunmaya başladı. GarageBand, iMovie, IOS 8, OS X Yosamite gibi yazılımları ya da Mac bilgisayar, iPad ve iPhone 'unu etkin kullanmayı öğrenmek isteyenlerin tek yapması gereken Apple 'in sitesinden bir randevu almak.

Size uygun randevu saatini bularak, Apple 'in atölye eğitimlerine, hiçbir ücret ödemeden katılabilirsiniz.

Açık olan atölyeler ve tanıtımları;

Mac'inizi Keşfedin

Size Mac'inizin bazı temel özelliklerini göstermek, sizinle bazı ipuçları ve püf noktalarını paylaşmak istiyoruz. Gelin ve başlamanın, düzenli kalmanın ve Mac'inizden en iyi şekilde yararlanmanın ne kadar kolay olduğunu görün.

iPhone'unuzu Keşfedin

Size iOS 8’in ve iPhone'unuzla her gün yaptığınız şeyleri daha da inanılmaz hale getiren yerleşik uygulamaların bazı özelliklerini göstermemize izin verin.

iPad'inizi Keşfedin

Gelin ve iOS 8, yerleşik uygulamalar, iCloud, App Store ve daha fazlası hakkında bilgi edinin. iPad'in neredeyse her şeyi yapmak için yeni favori aygıtınız olacağını biliyoruz.

Aygıtlarınızı Birlikte Kullanın

Mac, iPhone ve iPad; iOS 8 ve OS X Yosemite ile mükemmel bir uyum içinde çalışır. MacBook Air’inizden telefona cevap verin. Mac’inizde yazmaya başladığınız e-postayı iPad’inizde tamamlayın. Hangi aygıtı kullanıyor olursanız olun, size kaldığınız yerden devam etmenin en iyi yollarını gösterelim.

iCloud

iCloud’un sizi otomatik olarak güncel tutarak ve fotoğrafları, takvimleri ve çok daha fazlasını paylaşmanızı kolaylaştırarak sizi Apple aygıtlarınızla nasıl sürekli bağlantı halinde tuttuğunu öğrenin.

iTunes, App Store ve iBooks

Dinlemek istediğiniz müzikleri, izlemek istediğiniz filmleri ve okumak istediğiniz kitapları nasıl arayacağınızı ve indireceğinizi keşfedin. Ve App Store'daki yararlı ve eğlendirici uygulamaları nasıl bulacağınızı da öğrenin.

iPhone Fotoğrafçılığı

iPhone’unuzdaki kamerayı ve yerleşik araçları kullanarak nasıl muhteşem fotoğraflar çekebileceğiniz ve onları nasıl düzenleyebileceğiniz hakkında bilgi edinin.

iMovie

Bu atölyede, çektiğiniz videoları Hollywood tarzı fragmanlar, efektler, müzikler ve çok daha fazlasıyla başarılı gişe filmlerine dönüştürmek için Mac veya iOS aygıtınızdaki iMovie'yi nasıl kullanacağınızı öğrenin.

GarageBand

Gelin ve Mac veya iOS aygıtınızdaki GarageBand'i kullanmayı öğrenin. Bir profesyonel gibi kendi müziğinizi çalın, kaydedin ve miksleyin. Yeni hit parçanızı bitirdiğinizde, onu dünyayla nasıl paylaşabileceğinizi gösterelim.

Pages

Pages Atölyesi'nde, Mac veya iOS aygıtınızdaki Apple tasarımı şablonları kullanarak muhteşem görünümlü el ilanları, davetiyeler, bütçeler ve daha fazlasını hazırlamayı öğrenin.

Numbers

Numbers Atölyesi’nde, Mac veya iOS aygıtınızda tablolar, grafikler ve şekillerle geliştirilmiş dinamik hesap tabloları yaratmayı öğrenin.

Keynote

Mac veya iOS aygıtınızda sunumlarınıza temalar, geçişler ve animasyonlar eklemeyi gösterelim. İzleyicilerinizin ilgilerini nasıl canlı tutabileceğiniz konusunda ipuçları verelim.

Apple 'in ücretsiz günlük atölye eğitimlerine randevu almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe