5. Sosyal Medya Ödülleri 'nde Geri Sayım Başladı

turkcell superonline, sosyal medya ödülleri, itü, oy kullanma, sosyal medya ödülleri adayları


Turkcell Superonline ana sponsorluğunda, İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından, bu yıl 5.'si düzenlenecek olan 5. Sosyal Medya Ödülleri 'nde geri sayım başladı.

Bu sene 15 kategoride, aralarında müzik, sanat, iş, eğlence dünyasının en tanınmış isimlerinin yer aldığı adaylar yarışacak. Oylama süresi 16 Kasım 2014 'e kadar devam ediyor. Ödüller, Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri, 7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi ’nin kapanışında düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Kısaca; 5. Sosyal Medya Ödülleri Yarışma Süreci


Adayların Belirlenmesi

Aday belirleme sürecinde karar mercii sosyal medya uzmanlarından oluşan bir ekip ve oy veren sizlersiniz. Sosyal Medya Ödülleri 'ndeki tüm kategorilerle ilgili gerekli araştırmalar, bu alanda istatistiki ve gerçekçi bilgiler veren araştırma şirketlerinin verilerinden faydalanarak yapılacaktır. Bu süreç esnasında, ajans temsilcilerinin önerdiği kampanyalar ve ziyaretçiler de  "Aday Öner" formu aracılığıyla gönderdiğiniz öneriler büyük bir titizlik ve şeffaflık içerisinde değerlendirilecektir. Bütün bu değerlendirmeler sonrasında Sosyal Medya Ödülleri 'nin tüm kategorilerinde 5 'er finalist aday belirlenecektir.


Halk Oylaması

Her kategoride belirlenen 5 'er aday, site üzerinden halk oylamasına sunulacaktır. Her ziyaretçi, her kategoride bir adaya oy verme hakkına sahip olacaktır.


Kazananların Belirlenmesi

Oylama sona erdiğinde her kategoride en çok oyu alan bireyler/kurumlar, bulundukları kategorinin kazananı olacaktır.


Sosyal Medya Ödülleri Ödül Töreni

Kategorilerin kazananları, 6 Aralık 2014 Cumartesi günü İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi' nde düzenlenecek olan ödül töreninde açıklanacaktır.

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Kategorileri, adayları görmek ve oy kullanmak için burayı kullanabilirsiniz.


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe