Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenin

busuu, ücretsiz yabancı dil öğrenme programı, ücretsiz yabancı dil uygulaması, ücetsiz yabancı dil


Hem bilgisayarınızdan hem de mobil cihazlarınızdan istediğiniz zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz Busuu ile, ücretsiz olarak yabancı dil öğrenebilirsiniz. Üstelik Busuu ile aynı anda birden fazla dil eğitimi de alabilirsiniz. İngilizce, Almanca, Rusça İspanyolca, Japonca, Çince gibi daha bir çok dil hakkında bilgilere ulaşıp, ücretsiz yabancı dil öğrenebilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan da kullanabileceğiniz için yabancı dil öğrenirken bilgisayar başında mahsur kalmanız gerekmiyor. İstediğiniz bir kafede, kütüphanede ya da okulunuzda yabancı dil eğitiminize devam edebilirsiniz. Uygulamanın hem Android hem de iOS uygulaması bulunuyor.

Busuu 'yu diğer ücretsiz yabancı dil öğrenme sitelerinden öne çıkaran en güzel kısmı, diğer kullanıcılarla etkileşime geçebiliyor olmanızdır. 40 milyonun üzerinde ki kullanıcı sayısıyla büyük bir topluluğa sahip olan Busuu 'da, kurslara katılabileceğiniz gibi dilerseniz diğer ülkelerden katılan kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz. Bu da size öğrendiğiniz eğitimi hakkında ücretsiz pratik yapmak imkanı sunuyor.

Sertifikada alabilirsiniz!

Ücretsiz olarak faydalandığınız Busuu 'da ki hesabınızı dilerseniz Premium 'a yükseltebilirsiniz. Bu sayede, daha fazla öğrenme metoduna ulaşarak, eğitim seviyenizi yükseltebilirsiniz. Hesabınızı Premium 'a yükseltmeniz size ayrıca sertifika alma seçeneğini de kazandırıyor.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.


Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe