Panda Cloud Antivirus 'ü Ücretsiz Kullanın

Panda Cloud Antivirus, ücretsiz antivirus programıPanda 'nın bulut tabanlı ücretsiz antivirus çözümü olan Panda Cloud Antivirus 'ün 3. sürümü yayınlandı. Tamamen bulutta çalıştığı için sistem kaynaklarınızı çok az kullanan Cloud Antivirus, eski ve performansı düşük olan bilgisayarlarınız için idealdir.

Program, virus tanımlarını düzenli olarak indirmek yerine sizin dosyalarınızı internette ki veri kaynakları ile karşılaştırarak kontrol ediyor. Bunu yapabilmesi içinde internet bağlantınızın olması şart.

Cloud Antivirus 'ün bu son sürümünde Windows 8 tarzı, kutucuklardan oluşan bir arayüz kullanılmış. Ayrıca eskiden sadece ücretli sürümünde sunulan planlanmış tarama ve USB aşılama desteği de bu ücretsiz sürüme eklenmiş.

Panda Cloud Antivirus programını ücretsiz olarak indirmek için burayı kullanabilirsiniz. Yazılımı kurarken çıkacak seçenekleri okuyarak iptal edebilir veya kabul edebilirsiniz.

Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe