Geçmişe Yolculuk Yapmaya Ne Dersin?

the nostalgia machine, nostalji yolculuğu, geçmişe yolculuk, eski parçalar, eski şarkılar, hit olmuş eski parçalar


Belki bugün biraz geçmişinize doğru bir nostalji yolcuğu yapmak istiyor olabilirsiniz. Hayır elbette ki yaşlanmıyorsunuz ama ergenlik döneminize veya asla hatırlayamayacağınız bebeklik döneminize bir nebze olsun geri dönebilirsiniz.

Nostalji Makinesi isimli bu siteyi kullanarak çocukluğunuza hatta bebekliğinize dönebilirsiniz. Sitenin yaptığı 1960 ve 2013 yılları arasında meşhur olmuş parçaları saniyeler içerisinde önünüze getirmek.

Tek yapmanız gereken buradan siteye gitmek ve Year kutucuğuna istediğiniz bir tarihi girmek. Daha sonra Hit Me tuşunu kullanın ve parçalar saniyeler içinde karşınızda.

Tanıdık gelen parçaya veya listede dinlemek istediğiniz bir parçaya tıklayarak video klibi Youtube üzerinden izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca listeleme işlemi yapıldıktan sonra yılın yanında beliren Open year as playlist in disco.io bağlantısına tıklarsanız, tüm şarkıları arka arkaya dinleyebilir, nostaljinin dibine vurabilirsiniz :)Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe