Boğaziçi Marka Zirvesi 15-16 Kasım 'da

boğaziçi marka zirvesi, boğaziçi üniversitesi, sertifikalı etkinlik, sosyal medya, social media, iş dünyası


Türkiye ’nin en eski ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl ikincisini düzenleyeceği Boğaziçi Marka Zirvesi, 15-16 Kasım ‘da, Garanti Kültür Merkezi(1) 'nde gerçekleştirilecek.

İş dünyasının disiplinler arası bağ ile ilerlediğini düşünen Boğaziçi Marka Zirvesi; pazarlamaya satış, reklamcılık ve PR odaklı oldukça geniş kapsamlı bir boyutla yaklaşıyor. 2 gün sürecek organizasyona, satış ve pazarlama şirketlerinin dev isimleri ve PR/Reklamcılık ajanslarının değerli isimleri konuk olacak olacak.

Boğaziçi Üniversitesi ’nde halkla ilişkiler alanında yedi yıldır düzenlenen tek aktivite olma özelliğini taşıyan PR Professional ve çarpıcı konu başlıkları, başarılı firmaları, deneyimli konuşmacıları ile birlikte beş senedir “Pazarlamanın ve Satışın Renkli Dünyasını” gözler önüne seren Market Code aktivitelerinin yerine bu sene ikinci kez 15-16 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Marka Zirvesi, Reklamcılık Alt Kurulu ile Marka ve Pazarlama Alt Kurulu tarafından düzenlenecektir.

Bu aktivitede amaç pazarlama, satış, iletişim ve reklamcılık prensiplerini harmanlayarak katılımcılara oturumlar, vaka çalışmaları, interaktif oyunlarla kendilerini geliştirme ve alanında yetkin isimlerle tanışma fırsatı sunmak. Geçtiğimiz sene düzenlenen ilk Boğaziçi Marka Zirvesi ’nde P&G Türkiye Pazarlama Direktörü Oya Canbaş, CNNTürk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, bireysel marka yaratmakta uzman Nihat Odabaşı gibi önemli konuşmacıları ağırlayan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bu aktivitesi ile satış, iletişim ve reklamcılık alanlarını süreç halinde tek bir çatı altında toplayacak.

Etkinlik herkesin katılımına açıktır. Dışarıdan katılımcılar için ücret, tek gün 30, iki gün için 50 TL, Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri için tek güm 25, iki gün 40 TL şeklinde. Ayrıca bütün oturumlara katılanlara sertifika da veriliyor.

Buradan kayıt işleminizi gerçekleştirebilir, etkinlik hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz. Ayrıca Twitter 'da #Parçasıol etiketi ile takip edebilirsiniz.

(1) Garanti Kültür Merkezi 'nin nerede olduğunu öğrenmek için tıklayın Yazar Hakkında;

Roman okuyan, film izleyen cok yönlü maymun. Almanca öğrenmeye çalışan bir mann. Köşe yazarıyım. Evin her köşesinde yazarım. Ayrıca Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm.

Sponsor BağlantıBugün En Çok Okunan Yazılar

Sponsor Bağlantı

Bumerang - Yazarkafe